ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Черкаський ліцей Черкаської селищної ради
оголошує набір дітей до 1-го класу на 2022– 2023 н.р.

Ліцей функціонує в режимі:

 • навчальні заняття;
 • група продовженого дня для учнів 1-х класів;
 • дворазове харчування;
 • заняття за інтересами, гурткова робота.

В ліцеї обладнано класні кімнати, ресурсна кімната, сучасна медіатека. З дітьми працюють кваліфіковані педагоги, практичний психолог, керівники гуртків.

Для зарахування до нашого закладу необхідно подати наступні документи:

 1. Копію свідоцтва про народження дитини.
 2. Оригінал медичної довідки за формою No 086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою No 063/о.
 3. Документ, що підтверджує наявність права на першочергове зарахування: – проживання на території обслуговування ліцею
 4. Заяву встановленого зразка та згоду на обробку персональних даних (пишуться в закладі одним з батьків).

Увага! Документи приймаються повним пакетом з 01 березня 2022 року

Тут ви знайдете відповіді на ваші питання!

Поширені питання:

Інформація про територію обслуговування певного навчального закладу розміщена на місцевих сайтах Департаменту освіти і науки.

Ні, навчальний заклад не має права відмовити такій дитині. Адже вона проживає на території обслуговування закладу освіти.

Якщо кількість дітей, що мають право на першочергове зарахування, більша, ніж було заявлено школою, то батькам мають запропонувати школи, які максимально близькі до місця їхнього проживання. Крім того, можуть відкрити додатковий клас.

Присутність дитини під час подавання заяви, під час жеребкування чи зарахування не обов’язкова. Заклад освіти не вимагає присутності майбутнього учня.

Першочергове зарахування триває до 1 червня. Саме тому до кінця травня батьки мають подати усі документи. Спочатку до школи приймають дітей, які мають право першочергового зарахування.

Це:

 • діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;
 • діти, брати чи сестри яких уже відвідують цей заклад;
 • діти співробітників освітнього закладу;
 • діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цієї школи.

Батьки мають право подавати документи до будь-якої школи, яка не належить до території обслуговування. Кількість заяв до них не обмежена. Слід зауважити, аби дитина була зарахована на вільне місце, потрібна довідка про те, що її не прийняли на навчання до школи за місцем проживання.

Якщо батькам відмовили у зарахуванні дитини до школи, то вони протягом двох робочих днів можуть письмово оскаржити це рішення в управлінні освіти. Якщо буде встановлена неправомірність такого рішення, то порушення усунуть.

Шість років – це фізіологічний вік, коли дитину можуть прийняти до школи. Але батькам варто орієнтуватися на її фізіологічні та психологічні можливості. Зазвичай у дитячому садку під час останнього року дітей починають готувати до школи.

Але якщо батьки вирішують віддати дитину на спеціальні курси, то варто зробити це за пів року або рік до початку навчання. Такі заняття сприятимуть кращій адаптації дитини до колективу, навчать взаємодії та командній роботі.